| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce cunosti o placuta de rami daca e DDR1 SAU DDR2? primul rs fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

5 răspunsuri:
| rapa a răspuns:

Categorii > Dragoste si Sex aici nu e pc/online da? jett

| clauu a răspuns:

Vrei sa faci sex cu o placuta de ram?

| elmo2011 a răspuns:

Scrie pe placuta de obicei, daca e DDR1 scrie doar DDR, daca e DDR2 scrie DDR2 happy

| danny15 a răspuns:

Scrie pe unitatea ram ddr2 sau ddr, ddr1 si ddr este aceleasi lucru

| Alcineva a răspuns:

Ca sa te lamuresc care e chestia cu ddr2 ddr1 ddr3 e faza de pc ddr1 e pentru un pc vechii ddrn2 mediu DDR3 pentru unu avansat modern uitete in my computer propietes/general acolo vezi de obicei daca ai un laptop lua recent sau un pc luat acu un an iti iei placa de rami ddr3