| BooBlikk a întrebat:

Dupa ce el m-a lasat gasindusi alta vrea sa se intoarca inapoi la mine ce sa fac sa-l iert?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu! Din moment ce te-a lasat pentru alta e egal cu 0. Dar daca tu chiar il iubesti.si nu te lasa sufletul sa nu il ierti...trebuie sa ii dai o sansa.Doar atat.Una! Asta depinde de tine si de ce simti.Dar eu zic sa il mai lasi sa fiarba putin, ca sa te pretuiasca mai mult. Bafta :*

3 răspunsuri:
| Ionutzzzuuuu a răspuns:

Eu sunt baiat dar mi s-a intamplat cu o fata.Si nu am iertato ptc nu sunt roata de rezervawinking

| alexandru1991 a răspuns:

Sincer NU. doar nu esti o marioneta si o proasta pe post de bibelou ca sa se intoarca la tine dupa fiecare gafa din asta exagerata. raspuns final NU

| scorpyon1973 a răspuns:

Nu merita sa-l mai ierti uital