| Lauuritha a întrebat:

Dupa ce mi-am "ales" ales prietenul [daca nu stiti despre ce e vba cititi intrebarile anterioare], am decis sa-l rasplatesc cu niste french kiss...Totul a fost ok si cand nu credeam ca poate fi mai bine, s-a intamplat : a inceput sa ma dezbrace, era mirific. Imi era putin teama, stia ca sunt virgina, dar m'a luat incet si nu a fost extrem de dureros [doar putin...sau putin mai multbig grin] Nu conteaza, a fost o zi de neuitat. Nu mi-a parut rau si nici acum nu imi pare deoarece am simtit ca e baiatul potrivit. Pe 13 octombrie facem 2 ani de cand suntem impreuna:X:X. El a fost rabdator cu mine si a inteles ca nu eram pregatita pana acum.(ne-am cunoscut cand aveam 15 ani, am fost amici o vreme apoi am devenit iubiti la varsta de 16 ani, acum am aproape 18).

Credeti ca voi avea probleme cu sanatatea, a fost prea devreme? Noi ne-am simtit pregatiti (si el a fost virgin).

Funda happy

Răspuns Câştigător
| tedytza10 a răspuns:

Imi pare bine pentru tine! Nu este prea devreme. m-i se pare iubitul potrivit pentru tine :X
Nu uitati sa va protejati!
Iubiti-va in continuare!
Te pup!
Take care big grin

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este prea devreme, este la varsta minima la care nu sunt pericole.
Presupun ca v-ati facut toate analizele necesare (sau ati folosit prezervativ). Daca presupunerile mele sunt corecte, nu e nici un pericol si nu vei avea probleme de sanatate.

| Zenithf a răspuns:

Nu cred ca veti avea probleme, cred ca v-ati si protejat, nu?
Totusi, aveti grija si de latura spirituala a relatiei, poate nu credeti, dar de relatia voastra cu Dumnezeu depinde in buna parte cum va tine si relatia voastra. Mai ales ca ati fost amandoi virgini si ca va intelegeti bine.
Domnul fie cu voi.

| Pho3nix a răspuns:

Daca tu te-ai simtit pregatita si daca nu-ti pare rau ca ti-ai inceput viata sexuala, atunci foarte bine. Felicitari pentru pasul facut!

| Laryysuka a răspuns:

Nu vei avea cat timp va protejati:*
e un pas foarte important...
si trebuie sa gasesti persoana potrivita!
daca aveti 2 ani impreuna inseamna ca va iubiti mult!
tineti`o tot asa:*

| alexutu001 a răspuns:

Buna in primul rand felicitari pentru ca ati ales momentul potrivit cand ambii erati pregatiti, in al doilea rand tin sa mentionez ca esti si la o varsta foarte ok din punctul acesta de vedere (am vazut pe site-ul asta fete/baieti care la 11 ani nu mai erau virgini/e ), cat despre sanatate nu ai ce sa patesti daca v-ati protejathappy. Ceau:*

| Imm0rtal a răspuns:

Felicitari pentru pasul facut ca sa zic asa big grin Nu ai de ce sa ai probleme cu sanatatea, atata timp cat va protejatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am habar

| Lauuritha explică:

Nu ne-am facut analizele, dar am folosit prezervativ. Le vom face cat de curand este posibil. Va pup si multumesc pentru raspunsuri!happyhappy