| madutza_2563 a întrebat:

Dupa ce se cunoaste o fata daca mai e virgina sau nu?!

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Dupa ce o duci la consult ginecogic sau daca faci dragoste cu ea.
@becemi nu mai exagera cu deschiderea spre relatiile sexuale si disponibilitatea afisata pe chipul "nevirginelor", serios! Dupa tine orice tanara care nu mai este virgina, sta mereu numai "in forma de vaza", nu? Poate tu ai avut parte numai de asemenea tipe, hai, iti repet, sa nu exageram. Tine cont, aici nu este vorba de mine, ma supara doar parerea ta negativa, in acest sens, despre femei (o fata dezvirginata devine o femeie).

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Himenul se vede la o simpla privire a organelor genitale externe (vulva).

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Marcel, cu oglinda desigur. Imi pare rau ca n-am precizat, mi s-a parut evident. Dar asta numai daca se autoexamineaza. Din intrebare, eu inteleg ca intreaba cum isi da seama despre o alta persoana ca e virgina. Nu e nevoie sa fii rautacios ca te faci de ras daca nu citesti cu atentie. Si crede-ma, as vrea sa fiu de varsta Madutzei. Suspectez insa ca sunt mult mult mai batrana.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dupa comportament!

| Bacemi a răspuns:

De obicei dupa ce iti pierzi virginitatea se observa pentru ca esti mai deschisa spre relatii sexuale si se vede pe chipul tau disponibilitatea. Esti o persoana mai indrazneata si nu mai iti este rusine chiar deloc sa vorbesti despre conotatii sexuale. Sexul nu ti se mai pare un tabu ci un lucru normal. Se observa din comportamentul tau cand vine vorba despre acest subiect. De obicei la o fata virgina se vede o oarecare teama si respingere a unor gesturi pe care o fata care nu mai e virgina le accepta si nu le acorda importanta.

| Malvina24 a răspuns:

Mi-a placut ce a spus saandy ...are dreptate!

| anna01 a răspuns:

Dupa ce faci sex cu ea:-D, dupa ce-i induri minciunile cum ca ar fi virgina\\\\\\\\\\\\\.\\\

Răspuns utilizator avertizat
| RobYnRobYn a răspuns:

Pierderea virginitatii inseamna ruperea himenului, o membrana ce acopera partial intrarea in vagin! Doar un ginecolog iti poate spune daca mai esti sa nu! La dezvirginare poti prezenta sau nu sangerare e in functie de elasticitatea himenului! Ca si comportament, depinde de tine cum reactionezi cand se discuta despre acest subiect! Fii dezinvolta!

| onfire93 a răspuns:

Tare raspunsu la Gabriela laughing. Dupa cum se comporta alea care nu mai sunt devin mai "salbatice" pitipoance(optional) rebele ...Parerea mea (sunt baiat )

| marcel_5462 a răspuns:

Dupa intrebarile care le pun pe TPU. Pun pariu ca nu mai esti virgina si ti-e frica sa nu se afle, tu acum vrei sa-ti iei masuri de precautie sa nu faci vreun gest care te poate da de gol.

| marcel_5462 a răspuns:

Brigaela tu la o simpla privire a organului genital poti sa-ti vezi vulva? Eu cred ca nu, dar cred ca si tu esti de o varsta cu madutza. Daca tot dai sfaturi te rog sa spui unei pustoaice ca nu are posibilitatea da asi vedea himenul cat timp este virgina pana nu-si pune o oglinda in fata veveritei sau in cel mai bun caz sa consulte un medic ginecolog.Eu sunt sigur ca mandutza stia ca sa se uite in oglinda fara sa-i spun eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand cand nu mai esti virgina se cunoaste la corp.Parerea mea.Incepi sa dezvolti unele parti ale corpului, sani, solduri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica ''dupa nas''¿?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madutza imi dai si mie idul de mess¿? plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da parerea mea este ca daca nu mai esti virgina nu mai ai piatra si tatele sunt super moi! Mie asa imi zice mereu mama, dar eu ink nu stiu si nu ma bag in chestiile astea! v'am popat

| Ralf1971 a răspuns:

Se cunoaste daca daca îi bagi un deget in vagin.
Daca degetul intra fara sa simta himenul nu mai este virgina.

| florinmarius a răspuns:

Dezbrac-o si o sa vezi sigur diferenta

| madutza_2563 explică:

Pai am 16 ani.si asa spre curiozitatea unora"marcel"laughing...eu st ink virginatongue