| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce v-ati inceput viata sexuala ati observat ceva schimbari? V-ati ingrasat sau ati slabit?

12 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu m-am ingrasat destul de mult.

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Salut!
Poi depinde de la fete la baieti si la fiecare persoana (organism) in parte!
Dar schimbari radicale legate de greutate ma indoiesc ca ar exista (poate mici exceptii), insa acum depinde si de cat "activezi" smug
Numai bine! happy

| Farcas a răspuns:

Depinde de la fata la fata.eu de exemplu nu m-am ingrasat, dar nici nu am slabit, am ramas la fel.
Asta tine mult si de felul tau de a fi, daca te ingrasi mai repede si slabesti greu e posibil sa te ingrasi, si invers. dar asta nu e o regula.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nici o schimbare, timp de aproape 3 ani.

| Malvina24 a răspuns:

Nu am observat nici o schimbare! Brigaela ce zici ca se va intampla dupa 3 ani?

| fluturas_2609 a răspuns:

Eu am slabit, dar mai mult am slabit din cauza stresului.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Unele slabute, dar care nu folosesc prezervativul, ci alte metode contraceptive, se pot ingrasa! Dar de slabit. doar din alte cauze!
Oricat de sportiv te-ai "sexui" nu arzi atatea calorii incat sa slabesti semnficativ, sau vizibil, fara sport sau si dieta complementara!

| cristi202 a răspuns:

M-am ingrasat un pic. Si a aparut burtica. Ce sa-i fac, daca ma tine bine sotioara?happy

| Sun_6934 a răspuns:

Am observat schimbari de ordin psihologic mai mult. Dar ceea ce tine de masa corporala, de obicei unul din parteneri se ingrasha, iar altul slabeste. Eu spre exemplu am slabit vreo 3-4 kg.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se intampla nimic dupa 3 ani. Eu dupa 3 ani m-am ingrasat, dar nelegat de viata sexuala.

| nestlebaby a răspuns:

M-am ingrasat si nu am mai putut slabi asa usor, dar... am prietene care au slabit destul de mult, ele fiind mai dolofane.depinde de persoana.nu la toate e la fel.adica nu de persoana, ci de organismul persoanei tongue

| Sun_6934 a răspuns:

PsihoSex, nu sunt de acord cu tine. Totusi e un efort fizic care necesita multa energie, clar ca depinde si de temperament s. a. m. d.