| Lore5668 a întrebat:

După dezvirginare, pot sa apară unele schimbari?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vizibile DA. Insa acestea pot fi vazute sau percepute doar de foarte sau extrem de putine persoane. La fel pot sa apara si unele mici schimbari comportamentale pe fond psihic dar si aceste pot fi recunoscute doar de catre anumite persoane extrem de apropiate. Multa sanatate!

| Raven a răspuns:

Nu apar schimbări. Unii așa cred fiindcă foarte multe fete își pierd virginitatea înainte ca trupul lor să se fi dezvoltat pe deplin și au impresia că li s-au mărit fundul sau sânii dar asta s-ar fi întâmplat oricum, chiar dacă rămâneau virgine.
Nici nu-ți apar ceva semne pe față care să le permită altora să-și dea seama că nu mai ești fată mare.

| danaieladaniela a răspuns:

Nu se schimba nimic happy doar ca nu o sa mai fi fata mare

| Andreii90 a răspuns:

Nu draga ce schimbări da apară înafara faptului că te vei mai dezvolta, fund, sâni etc pupici