| MeGhosta a întrebat:

Dupa dezvirginarea fetei, daca vor continua actul sexual persoanele respective, ii va aduce placere si partenerei sau durere?

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Durerea dureaza doar o fractiune de secunda, cand se rupe himenul, pe urma placere! Daca e incordata posibil sa o doara! Trebuie sa fie relaxata, iar partenerul sa stie sa o excite si sa o penetreze dintr-un unghi care nu ii provoaca durere fetei! Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Malisson_Anabelle_1989 a răspuns:

Probabil ti s-a mai spus, dar depinde de la persoana la persoana. Probabil ca nu-ti place sa auzi asta, dar in general doare. Placerea vine cu timpul... in niciun caz din primele dati. Dar cum am spus, depinde de fiecare persoana. Stiu cazuri de fete care nu au simtit nimic, alte cazuri in care partenerii nu au fost grijulii si pe fata a durut-o, si cazul meu, in care partenerul a fost grijuliu, am fost excitata si tot a durut. N-am mai vrut sa aud de sex multa vreme si m-am gandit ca daca as fi stiut, as fi ramas virgina. My two cents...