| cornelia_9446 a întrebat:

Dupa o luna jumatate de cand sunteti impreuna ati face dragoste cu >pretenerul/partenera?:
>:"

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu, fiiindca nu as reusi sa ma indragostesc de el in atat de putin timp (de-abia l-as cunoaste superficial). Si atunci nu ar fi diagoste, ci cel mult sex sportiv, care nu mi se pare la fel de interesant. Mai ales ca daca se ajunge la asta, greu sau imposibil sa mai faci dragoste cu acel partener vreodata (ramaneti in stadiul de sex fara sentimente).

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

După doar o lună şi jumătate se numeşte sex.Deci nu!

pa, pa.

| psiholoaga a răspuns:

Da, daca atractia exista... Si probabil exista, altfel de as fi cu persoana respectiva. Totusi, nu as spune ca "fac dragoste" cu cineva dupa 6 saptamani de relatie. Sex.

| Visecolorate a răspuns:

Nu. E prea putin. Uneori stai o viata cu o persoana si nu o cunosti deloc si dupa doar o luna jumatate de relatie sa si?

| AnonimA a răspuns:

Nuuuuuuustraight face

| Ирина19 a răspuns:

Nu, e prea devreme

| Leon a răspuns:

Numai daca ar fi virgina nu as duce-o in pat asa de repede, nu mi-as permite sa imi bat joc de ea. in rest, chiar si de 10 ori intr-o luna jumate!

| Leon a răspuns:

Numai daca ar fi virgina nu as duce-o in pat asa de repede, nici daca ar vrea ea. Nu mi-as permite sa imi bat joc de ea. In rest si de 10 ori intr-o luna jumate!

Răspuns utilizator avertizat
| maryy a răspuns:

NU. E prea devreme.

| HotChoclate a răspuns:

Da. daca as avea incredere in el.

| alexandra_3713 a răspuns:

Nu:O