| FromRomania a întrebat:

Dupa parearea voastra cat % din femei/fete fac sex oral? exprimati-va in procente.

14 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Acum pe bune ce intrebare i asta si la ce te ar ajuta?laughing)

| ComatoseWine a răspuns:

Cred ca 10 % au facut-o si recunosc.
Cred ca 70 % au incercat cel putin odata sau chiar se ocupa cu asta in sa nu ar recunoaste niciodata
Cred 10% ar incerca dar le opreste ceva.
Restul de 10% nu ar face asta niciodata.

| unknownn a răspuns:

99 %
laughing

| drhotzu a răspuns:

Pai daca e sa o luam dupa experienta mea, toate fostele prietene fac sex oral, ergo: 100% fac nu?
de unde dracu sa stiu eu ce fac toate fomeile din tara asta?

| FromRomania explică (pentru drhotzu):

Am zis eu sa imi zici ceva concret?, nu am zis doar sa-ti dai cu parearea

| drhotzu a răspuns (pentru FromRomania):

Pai daca citesti raspunsul intreg: descoperi ca nu am nici o problema cu sexul oral si da atat baietii cat si fetele fac sex oral.

| pisicutzamik a răspuns:

Eu zic ca 80% fac iar restul de 20% li se pare scarbos!

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru pisicutzamik):

Tu unde te incadrezi?

| pisicutzamik a răspuns (pentru doxatuVexxatu):

Asta nu conteaza tongue

| pisicutzamik a răspuns:

Esti pervers, si daca sunt si daca nu sunt, este strict problema mea! ce te intereseaza pe tine?laughing

| dgeko a răspuns:

99.9%

| g2012 a răspuns:

80%

| cristina4you a răspuns:

50% fac asta ( fara sa recunoasca) 20%fac asta si recunosc 20%sunt ingrijorate ca o vor da in bara(de aceea greu o fac) 5% nu fac din cauze gen: religia etc iar 5%nu fac asta ( dupa parerea mea)

| OnlyStyle a răspuns:

Hai ma laughing oricine face si baietii si fetele cum vr sa faci sex cu ea uscata? rolling on the floor deci 100% pana la urma oricine incearca asta laughing