| xt9000 a întrebat:

Dupa parerea voastra.trebuie sa imi schimb comportamentul ca sa ma placa fetele sau sa ma comport natural si sa astept o fata care sa ma laca asa cum sunt

Răspuns Câştigător
| Johnny_3797 a răspuns:

Da foarte corect,sa te comporti normal si sa astepti pina cind va veni aceea care te va iubi asa cum esti, ca daca te vei preface tu nu tot timpu te vei preface si nu cred ca vei rezista mult asa ca cel mai bine sa te comporti normal si tinete tare, 1000 % ca niste fete te va simpatiza asa cum esti.Mult succes happy

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Fi cat poti de natural! stilul tau! cine te placa sa te placa asa cum esti!
doar nu te vei schimba pentru fiecare fata in parte!

| Brunetica a răspuns:

Sa te comporti natural!

| DjBl3ndar a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor intar pe id-ul meu poly_poket_m

| assasincreed080 a răspuns:

Pai,gandeste-te pe care fata placi mai mult, si intreab-o cum ai vrea sa fii, sa te schimbi pentru ea iar daca nu vrei sa te schimbi asteapta o fata pentru care te place asa cum esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa fi tu insuti. si atunci cand o sa gasesti o fata sau ea o sa te gaseasca pe tine care sa merite poti face unele schimbari. Pana atunci fi tu, natural...e cel mai bine

| anutza_4550 a răspuns:

Trebuie sa te comporti cat mai normal. daca vei incerca sa pari cea ce nu esti vei parea absurd deoarece isi va da seama si dupa s-ar putea sa ai de suferit