| Anonimathaa a întrebat:

Dupa primul act sexual, cand apar semne ca nu mai esti virgina? Adica sanii lasati, mariti, etc. apar pe loc chiar dupa actul sexual sau cand?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Disparitia/pierderea virginitatii NU provoaca si nici NU lasa urme VIZIBILE. Modificare care poate sa apara este de natura psihico-mintala si lasa ''urme'' in creierul femeii incepand chiar din primul moment, cel de incepere a sexului de dezvirginare. Sanatate!

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cea mai rapida schimbare - eventual, si nu obligatorie! - este ca fata se va simti ceva mai sigura de ea, sau nelinistita, in functie de cum ai stiut sa te porti cu ea, sau happy, daca i-ai oferit un sex oral fain, cu sau fara orgasm, dar placut, si mai ales daca ai stiut sa o respecti si sa o exciti ca lumea, sa o mangai destul, sa o valorizezi si sa se simta apreciata!
Unde ai citit de sani lasati sau mariti imediat dupa primul act sexual, sau cine te-a aburit in halul asta?!

| RAY a răspuns:

Doar dieta bogata in grasimi te poate maturiza mai rapid, nu sexul

| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt semne vizibile cand nu mai esti virgina.
Dupa deflorare (ruperea himenului), nu cad sanii, nu se maresc si nici nu apar semne vizibile sau invizibile.
Probabil te-a speriat cineva cu inevntia asta fara sens, dar semnele si modificarile fizice, apar DACA ai ramas gravida, nu cand ti-ai inceput viata sexuala.

| mihai69 a răspuns:

În cel mai rău caz, după câteva luni (cam 2...3), dar după naștere și alăptare e posibil să redevii la formele inițiale.

| Emilian65 a răspuns:

In cazul dezvirginarii nu apar semne speciale ca nu mai esti virgina.

| sofisis a răspuns:

Huh? laughing))) Am trait sa o aud si p'asta...chiar ar fi amuzant sa fii cu una in pat si sa vezi cum incepe asa sa-i cada cate un san