| dfwq23 a întrebat:

Durere-n penis cand incerc sa-i scot m0K@ afara si numa daca-i pipai putin varfu incepe o durere si cand i-au mana de pe el inceteaza.
Nu ma pot masturba cu capu afara tot tot tot, doar un sfert, ce pot face sa nu mai port durere-n capu' mistretului?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva normal daca esti copil, cum zicea celalalt user, daca ai 12 ani e normal ce spui tu
Daca esti mai mare 15+ du-te la medic

| Basilievski a răspuns:

Ai mai mult de 12 ani?

| LeonardZenga a răspuns:

Tu nu prea te-ai jucat cu el așa-i? Ei bine, incepe sa te joci cu el ( atinge-l mai des ) adica sa te m******urbezi, dupa nu o sa mai ai nimic.winking