| miha950110 a întrebat:

Durerile imi distrug viata sexuala. Acum 8 luni am avut o sarcina extrauterina in urma careia mi-a fost extirpata o trompa. Dupa operatie am fost in repaus sexual cam 3 luni. Dupa aceste 3 luni am dureri tot timpul la contactul sexual, mai in aproape toate pozitiile. Sexul a devenit un calvar pentru mine. Doctorul spune ca e totul ok si m-am recuperat f bine, dar nu ma simt deloc asa. A inceput sa imi fie frica sa fac sex. Ce as putea sa fac?!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai 1 luna stand by (pe tusa) dupa incerci, in caz ca nu trece nu mai faci sex deloc in viata

| Sofer a răspuns:

Mergi la alt doctor.

| SG1995 a răspuns:

Mergi la alt doctor, cere o a doua părere, tu știi că nu ești ok.

| TheGentleman a răspuns:

Nu mai faci sex. Omul poate trăi bine mersi fără sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E complicat.
Deocamdata trebuie sa te opresti, ceva nu-i bine.

| Teo29 a răspuns:

Mergi la un alt dr priceput la consult

| SERIALS a răspuns:

Nu e posibil vreo operatie? Mergi si la alti specialisti.

| Justme79 a răspuns:

Buna o a două părere de la un alt medic uneori contează enorm demult ...in unele cazuri durerea in timpul sexului este normală după ce ai stat o perioadă fără a, avea contact sexual și poate sa nu fie nimic grav happy

| RowseRj a răspuns:

De ce nu încercați să o luați mai ușor. Să o faceți în cadă sau în dus. Să folosiți lubrifiant și jucări sexuale. Probabil corpul tău e încordat. Ia un calmat înainte cu o oră de sex și bea un ceai de mușețel