| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca atunci cind faci sex/dragoste fetele primesc mai multa placere ca baietii? Daca da, atunci de ce baietii sunt atit de "obsedati" big grin de sex?

7 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Unii baietihappyasa cum si unele fete sunt dar nu recunosc.Eu zic ca placere e la amandoi in egala masura ca unul se excita mai mult na. poate fi el sau ea.

| EUBMV89 a răspuns:

Intre sex si dragoste e o mare diferenta. Eu personal cred (in majoritatea cazurilor) ca baieti simt mai multa placere decat fetele. De aia sunt si asa de obsedati.

| Tania a răspuns:

Cred ca noi(acum depinde si de baiat) ne bucuram de mai multa placere pentru ca putem avea orgasme multiple happysi din cate am mai auzit eu, la noi orgasmul poate fi mai puternic ca la baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat!
Un barbat ajunge la orgasm indiferent daca partenera reuseste acest lucru sau nu. Femeile in schimb ajung la orgasm mai greu decat barbatii. Unele nu au deloc.

| remixonthemix a răspuns:

Barbatii simt mai mult placere deoarece ei simt placerea doar in penis, pe cand fetele o simt in tot corpul

| mortviu a răspuns:

Bagati mintile in cap femeie, voi de ce nu va arati sentimentele cum trebuie? pai normal ca vrem sex! Ne sintim bine, da ce sa stii tu! noi vrem dragoste doar daca primim mai multa atentie! ma si enervezisad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i adevarat laughing cel mult egal.
Nu prea cred ca sunt toti obsedati...doar majoritatea laughing oricum si fetele le alimenteaza obsesia.