| Mellyssa999 a întrebat:

E adevarat ca cu ob`uri e poti dezvirgina?big grin Fundalove struck.

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu.sunt create in asa fel incat sa nu iti poata ajunge la himen.insa nu sunt foarte confortabile.mie nu-mi plac deloc.te sfatuiesc sa nu incerci:d

11 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Nu! ( doar o penetrare te poate dezvirgina) Ob-urile nu pot nici macar sa rupa himenul 9 daca stii cum sa le alegi)

| foxi a răspuns:

Nu e adevarat!

| Narcis2007 a răspuns:

Te dezvirginezi prima data cand faci sex deci nu e adevarat!

Răspuns utilizator avertizat
| annkaa a răspuns:

Este posibil in cazul in care nu le folosesti corect.

| Deniisze a răspuns:

Da.Acestea nu sunt recomandate virginelor

| aryana_4212 a răspuns:

Nu este adevarat face reclama si la televizor ca oburile mini sunt si pentru fete virgine

| thevilake a răspuns:

Nu ma. poate sa iti rupi himenu da in rest nu asta nu inseamna dezvirginarewinking

| cosmyna1 a răspuns (pentru thevilake):

Dar ce inseamna dezvirginare? nu ruperea himenului? laughing

| andtim a răspuns:

Daca chiar vrei sa te dezvirginezi, eu zic ca mai bine iti faci un prieten! daca inca esti virgina si vrei sa folosesti OB-uri...eu zic sa ramai la absorbantewinking e mai sanatos asa! (o spun si eu din ce am auzit de la alte fete! eu sunt baiat, dar imi place sa ajut pe oricine, atat cat pot) bafta!

| itsmylife01 a răspuns:

Exista ob-uri pentru virgine si ob-uri pentru astea care nu mai sunt virgine