| anonima4all a întrebat:

E adevarat ca dupa ce iti incepi viata sexuala nu-ti mai cresc sanii si nu te mai ingrasi si slabesti? e normal sa fie asa? pana la ce ani mai pot creste sanii?

Răspuns Câştigător
tundenana
| tundenana a răspuns:

Nu este adevarat nu are nici o legatura sexul cu dezvoltarea fiziologica a corpului... daca vrei sa incepi viata sexuala sa o faci atunci cand esti pregatita... astea sunt doar zvonuri complet gresite... sanii unei femei cresc aproximativ pana la varsta de 17 - 18 ani ...asa ca stai linistita ca viata ta sexuala nu poate afecta marimea sanilor si nici greutatea corporala numai daca faci din asta un sport si o faci de 3 ori pe zi zilnic... poate poti sa slabesti altfel NU...

9 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Nu e adevarat...pana la 20 ani sa tot cresti

| kufu a răspuns:

Total neadevarat. Nu are legatura!

| haladita2307 a răspuns:

Nu e adevarat cine ti-a zis a spus o mare prostie, ba o sa-ti creasca si daca manaci bine te ingrasi si daca ti regim slabesti, nu are legatura nici una cu viata sexuala si fetele se dezvolta fiecare in stilul ei cred ca pana la 22 de ani

| iulia18 a răspuns:

Nu este adevarat! Oare atunci toate femeile in varsta care si-au inceput viata sexuala sunt slabe? Vezi? Poti sa slabesti, poti sa te ingrasi, pot sa iti creasca sanii...se pot multe numai ca totul depinde de tine cum te ingrijesti, de regimul au si mai ales si nu in cele din urma de ceea ce se transmite genetic!

| bosnea marinela a răspuns:

Fiecare corp are posibile dezvoltari, si dupa ce iti incepi viata sexuala corpul e in crestere.sinii iti cresc pana la varsta de 20 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am casatorit la 22 de ani si corpul meu pana pe la 26-27 nu s-a schimbat prea mult, din contra eram slabuta si sanii nu prea mari.Pana acum nu am avut nici o sarcina si nici probleme de sanatate.Pe la 26 de ani, mi-au crescut sanii cam cu vreo 2 numere mai mari(imagineaza-ti ce bucurie), am inceput sa am forme foarte feminine, ba chiar(culmea)am crescut 2 cm in inaltime.Toata aceasta dezvoltare m-a speriat(a fost dintr-o data)si am facut toate analizele posibile, unde nu s-a gasit nimic suspect(glandele ok). Asa ca am ajunz la concluzia ca te poti dezvolta la orice varsta, indiferent de ceea ce faci, pana ajungi la varsta de maturitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea sanii cresc pana la 21 de ani...si nu e adevarat ca
dupa ce iti incepi viata sexuala nu-ti mai cresc ba din contra eu am auzit la mai multe persoane ca au crescut mai mult...asa ca nu-ti fa probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da