| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca fata care are colturile de la ochi ascutite in jos(colturile ochiului de langa nas ma refer)nu mai e virgina si fata care nu are colturi in jos ascultite mai e virgina.Eu unu chiar am vazut diferenta asta dintre doua fete si chiar asa e. Voi stiati? e chiar asa cum zic eu, sau e de la constructia fiecaruia?

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evident ca nu este adevarat. Fiecare are forma fetei si a ochilor stabilite genetic. Cine ti-a spus asta a facut o gluma, fara sa creada ca poti fi atat de usor de dus de nas.

| DNSK a răspuns:

Vezi=ti de treaba! stii daca mai e virgina sau nu numai daca-ti zice ea

| DeeaMarry a răspuns:

Nu vreau sa te simti jignit, dar cred ca cineva a facut o gluma, iar tu ai luat-o de buna.
S ce credeai, ca dupa "prima data" se modifica forma ochilor? Imposibil!

| nesuferit a răspuns:

Maaa happy tu vrei sa ne minti ca esti virgina?

| anonim_4396 explică (pentru nesuferit):

Is baiat da nu ai citit tu bine rolling on the floor

| Mihay95 a răspuns:

Cel mai sigur mod e sa te uiti in chiloteii ei daca te intereseaza asa tare

| Azµre a răspuns:

Si daca e chioamba? cum mai e atunci?

| Zeref a răspuns:

Nu stii cum sa-i spui prietenului tau ca te-a dizvirginat altu? sau alta cu penis?laughing)))))))Doare un pic la primul pumn, pe urma zici ca-s atingeri de inger(incostienta)hahaha.Inca mia pui botul la pestisorul de aur? Vrei sa vezi cum innoata salaul in ape tulburi?

| anonim_4396 explică (pentru Zeref):

Is baiat ma **** nai citit bine esti orb nu vezi

| Zeref a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce am facut rau?

| anonim_4396 explică (pentru Zeref):

Pai ce intreb eu si ce drecu raspunzi tu, mai citeste odata intrebarea mea si raspunsul tau, sa vezi sunt bine? intrebarea mea, da; da raspunsu tau nu rolling on the floornalfabelu p*lii mele, lasi raspuns da tu nu sti despre ce ii vorba, mancau-ai rame cu mustar toata viata

| Zeref a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ti-am zis eu ceva de rau despre tine? Te-am facut in vreun fel? Vrei sa ma leg de intrebarea ta ca sa te descriu ca atare? Daca tu cascai mai bine ochii puteai sa vezi ca eu am fost ironic.Si da stiam ca esti baiat. Unde vezi tu printre raspunsurile mele ca am fost serios? Nu fi prost si vezi-ti de treaba ta.Din start ai mers pe o premiza eronata si ai venit sa-ti gasesti explicatia.Pot spune ce vreau.Nu reiese nicaieri ca-s analfabet. Sfatul meu este sa-ti masori cuvintele si sa numai scrii cuvinte care nu le intelegi.Ca stiu si eu sa ma razbun prin expresii, dar, razbunarea e arma?

| anonim_4396 explică (pentru Zeref):

Hai sa te p*s in freza

| Zeref a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cam asta spune tot despre tinelaughing).Ce simplu este sa-l faci pe un individ sa-si arate caracterul.Esti penibil pustiule.

| anonim_4396 explică (pentru Zeref):

Nai tu treaba cum is euwinking sa ma pupi undeva

| msweety a răspuns:

Eu cred ca nu are nici o legatura, tine doar de constructia fetei chestia cu colturile ochilor...

| s4nto a răspuns:

Nu are treaba cu nasul, unu la man se mai spune ca baiatul o are mare daca are nasul mare, insa nu este adevarat (demonstrat stiintific ) insa faza cu fata nici atat nu este adevarata pentru ca gandeste-te tu ai vazut asa la 2 fete insa poate la altele 2 nu e asa, este o simpla coincidenta