| Marbella188 a întrebat:

E adevarat ca nu poti ramane insarcinata daca nu intretii mai multe partide consecutive?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Informatia ta este FALSA, GRESITA. este suficienta si o SINGURA penetrare a vaginului daca pe penis exista chiar si doar resturi/urme de sperma si penetrarea vaginului are loc intr-o zi a perioadei fertile din apropierea zilei de ovulatie. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ana cîți ani ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!
Poti ramane insarcinata din prima partida de sex, daca fata este in perioada fertila si sexul este neprotejat!

| mihai69 a răspuns:

Total fals.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Dar trebuie sa fie nu numai consecutive, ci trebuie sa fie si succesive, repetate si una dupa alta.
Si mai trebuie sa fie cel putin cinci. Nu poate sa o rezolve partenerul? Mai i-ati cativa. sad
Dar nici asta nu e sigur, ca eu am participat alaturi de alti 17 baieti si tot n-a ramas gravida.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu e adevarat. Un singur act sexual cu ejaculare poate duce la o sarcina cu conditia sa fii intr una din zilele fertile.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ana, cred că ţi s-a răspuns de fiecare dată, cât se poate de complet la intrebarile tale pe aceeaşi temă, care nu au fost deloc puţine. Plus că văd că ai internet şi probabil si un motor de căutare. Ia dă o căutare cu textul"cum se formează o sarcină" şi o să găseşti tone de informaţii.

| N0H4CK a răspuns:

Nu stiu exact cu ce cantitate de sperma, dar un barbat e capabil sa populeze o planeta intreaga, de unul singur. Acum raspunde-ti singura la intrebare!

| Mariavasile a răspuns:

Nu are nicio treabă