| SperantaPierduta a întrebat:

E adevarat ca o fata nu uita niciodata pimul baiat din viata ei, (aici nu ma refer la "relatii" bazate pe sex ci la unele serioase). dar baiatul? Uita sau nu de prima fata din viata lui?

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Aia se poate uita usor
Daca ajungi pe la 60 de ani, cu siguranta nu-ti mai aduci aminte nici cel cu care ai avut primele relatii.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana, poate sa fie fata sau baiat nu conteaza. Dar de obicei, prima persoana iubita nu se uita niciodata, orice ai face.

| Demonull a răspuns:

Depinde de baiat daca a iubit-o pe prima nu o uita ..sincer eu am uitat-o laughing

| Boby93 a răspuns:

Eu nu pot sa o uit laughing)