| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca o femeie pana nu incearca 3 barbati nu se simte bine?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
E adevărat că bărbaţii până nu înşeală nu se simt bine?
Pa, pa.

| Camelia_7710 a răspuns:

laughing) ma`. nu stiu laughing) in ce sens sa nu se simta bine?happy
eu nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca se simte bine, sau nu. Dar pot sa iti zic ca o femeie pana nu se culca cel putin cu doi barbati, nu poate sa moara. SINCER.

Răspuns utilizator avertizat
| soricica a răspuns:

Eu una nu cred

| Elena1234456 a răspuns:

Depinde de femeie.

| bblock69 a răspuns:

Adevarat...trebuie sa incerce 4...

| Silviu591 a răspuns:

Tampenie.cum sa incerce? sa se f... cu ei? big grin

ink odata. tampenie

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Ce prostie...in primul rand, ce intelegi tu prin "incearca 3 barbati"?
Daca ai suferit din dragoste sau ceva, nu trebuie sa generalizezi...nu trebuie acum sa cataloghezi fiecare femeie dupa criteriul asta fara sens.

| Me,myself & I a răspuns:

Daca te referi la sex...nu e adevarat, in pat e important sa faci ce vrei tu si sa nu te gandesti la altele, sa te relaxezi si sa nu treci peste preludiul...ca ala face toti banii!

| gagica a răspuns:

E falslaughing

| minny26 a răspuns:

Eu am avut-o doar 2

| minny26 a răspuns:

Eu am avut doar 2