| LoveUbutUdontCare a întrebat:

E adevarat ca pe cel cu care iti incepi viata sexuala n-o uiti? Am aflat de curand ca fostul meu prieten(singurul pe care l-am iubit) s-a culcat cu o prietena de-a mea(are 14 ani, eu si el 17) dupa primele 3 zile de relatie. Ea stia ca am fost cu el, dar nu am avut nimic impotriva relatiei lor, deoarece stiam ca il place mult, si pana la urma ce a fost a fost. El a stat la inceput cu ea doar ca sa aiba prietena, dupa care si-a dorit sa se culce cu ea, ea nu a vrut iar el a facut pe suparatul, atunci ea a vrut doar ca sa n-l piarda. Nu o credeam asa. Vad ca e foarte imatura. I-am spus sa nu ajunga sa-l iubeasca prea repede, dar nu m-am gandit chiar asa departe. Acum am inteles ca el o iubeste(ii e draga), dar e genul care flirteaza mult, si e mereu interesat de noi fete. Acum sunt despartiti fiindca ea nu e in tara, dar va veni. O va putea uita? Chiar o iubeste doar pentru ca s-a culcat cu el? Eu am stat cu el mai mult si tot nu m-am culcat cu el, poate pentru ca stiam sa impun limite; dar oricum ma iubea mult. Cu mine si-a dorit un de un an intreg sa stea, iar cu ea a stat doar sa aiba prietena. O iubeste mai mult decat mine? Ma macina gandul asta, desi nu-l mai iubesc ca inainte

Răspuns Câştigător
| liveforsport a răspuns:

Cred ca daca nu il mai iubesti na-i de ce sa-ti faci griji pentru el (dar eu cred ca tu il iubesti inca), dar eu cred ca el se folosete de ea si in general cred ca nu este un baiat serios ci este un baiat ce alerga dupa fete(am invedere ca nu este onest prietenei sale) ASA CA CEL MAI BINE AR FI SA-L UITI PENTRU CA CRED CA SI EL TE-A UITAT (viata e inainte nu uita) FUNDITA!

2 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare explică:

Multumesc... Da, eu stiu ca nu la varsta asta se incepe, dar vad ca ea nu stia. Sincer nu-l mai iubesc CA LA INCEPUT. Recunosc, mai tin la el fiindca, inevitabil stam in acelasi cartier, si ne vedem, suntem prieteni, dar nu as mai vrea sa stau cu el, sau asa ceva findca il consider imatur si neserios. Mersi de pareri si sfaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea e ca nu te iubeste nici pe tine si nici pe ea.pe ea o so iubeasca pana cand se va satura apoi o sa iubeasca pe alta.nu la varsta asta se incepe viata sexuala fetelor.nu este el de vina.