| paramore a întrebat:

E adevarat ca unele fete se saruta cu prietena lor cea mai buna pentru prima oara? ca sa faca practica...cine a incercat?

Răspuns Câştigător
| VodkaCoca a răspuns:

Eu cu prietena mea cea mai buna, imi amintesc de parca ar fi fost ieri si imi amintesc momentul ala placut, adica nu ma gandesc ca trebuia sa fie un baiat ca sa nu uit niciodata e o prostie happy, ea dormea la mine si ne uitam la un film si doi se pupau si noi am zis hai sa incercam si noi, ne'am dus ne'am spalat pe dinti vreo 10 minute ca noi ne gandeam ca e ceva scarbos laughing, si si acum cand ma vad cu ea cu toate ca e maritata are un copil ne pupam laughing. Si ei ii placea de varmiu aveam 11 ani amandoua, si acum e maritata cu varmiu laughing love struck.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu am auzit pe nimeni niciodata care sa fi facut asta si mi se pare o prostie (sau o inclinatie spre bisexualism, ceea ce nu e o prostie, dar e o alta orientare sexuala).

| marsy a răspuns:

Dalaughing e adevarat! Si acum imi amintesc de prietena mea cea mai buna de la liceu prin clasa a 7 imi pare.big grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Uh nu...primul sarut trebuie să fie frumos, pentru că rămâne toată viaţa în memorie.Cum să te gqndeşti"Mda.primul sărut a fost cu ceam mai buna prietenă."? Lasă practica dom'le că se învaţă pe parcurs

| paramore explică:

Pinkyy'rolling on the floortarehee hee

| stefangeles a răspuns:

Poate se intampla. Imi surade ideia de a vedea 2 fete sarutandu-se pasional ...Hmm excitant laughing

| marla a răspuns:

Aceeasi intrebare poate fi adresata si la gen masculin, ca sexul aici nu conteaza... si e vorba de caz la caz, poate unii incearca poate unii nu. intrebarea e una stupida. cel care a pus-o ce vroia sa afle? nu ma, nu se saruta fetele cu prietenele lor. doar baietii nu au prima relatie sexuala cu prietenii lor. asa ca.

| deni_6616 a răspuns:

Ei bine eu am incercat dar nu era primul sarut...eram aman2 singure la mine acasa si eram putin bete si am zis sa incercam.Asta ne-a apropiat in prietenia noastra si ne intelegem de minune de 13 ani:X

| Glamour612 a răspuns:

Serios.nu vreau sa incerc...laughing. dar unele fete o fac, adica daca una stie sa sarute cealalta invata de la ea si m-i se pare o prostie sa ti in mine primul sarut adica il ti minte dar nu sa pui si lumanari si nu stiu ce primul sarut la mine a fost din intamplare laughing nu imi trebuie ceva sa nu uit...

| michyy a răspuns:

laughing ce prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e adevarat, dar astfel de cazuri sunt destul de rare(cel putin din cate stiu eu...). Eu nu am incercat si nici n-o voi face.