| AmaliaApetri a întrebat:

E adevarat cum ca baietii ranesc fetele pe care le plac/iubesc? Intrebare pusa pur din curiozitate, am mai auzit chestia asta....
E posibil ca un baiat sa vrea sa-ti atraga atentia, dar ce iese de fapt e o jignire sau ceva in genul?

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Doar cei care nu isi dau seama, care sunt cam imaturi si le ranesc si pe cele pe care nu le plac, dar le plac ele pe ei. mai pot rani si ceilalti care pur si simplu s-au saturat sa vada cum o fata se umileste in fata lor

| Razvy112 a răspuns:

Daca te raneste fizic e rau de tot dar cand mai face cate o gluma proasta (cand sunteti doar voi 2) este un fel de a-ti arata afectiunea happy

| RAY a răspuns:

Nu cred asa ceva, cand placi pe cineva nu vad de ce sa faci asa ceva, poate daca te face sa suferi si te razbuni si o iubesti asa nu vad de ce

sa fim seriosi nimeni nu te jigneste ca sasi declare simpatia, posibil tu crezi ca x tea jignit ca te place de ai pus intrebarea asta tu poate il placi

| nokt a răspuns:

Eu personal nu pot sa jignesc o fata pe care o iubesc. Dar ma rog fiecare are caracterul prorpiu.

| Staicu_Razvan_1996 a răspuns:

Depinde de felul baiatului, dar eu nu cred ca prea multi fac asa thinking ..doar badaraniiwinking, cei bine crescuti o "atrag" in moduri mai politicoase happy