| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a întrebat:

E adevarata chestia asta ca daca e o ora fixa te iubeste cnm? Multumesc.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o superstiţie, atâta tot.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

E adevarata. Cel putin, gandeste-te ca este adevarata. Este mai romantic... blushing
Si nu strica cu nimic. happy

| Vizitiul a răspuns:

E o simpla superstitie inventata de oameni. Daca te iubeste, o sa te iubeasca si la ora 10, si la ora 10 si 1 minut si asa mai departe.
Superstitia exista, dar nu are nicio tangenta cu realitatea.

| shtephie a răspuns:

Mie mereu mi se intampla sa ma uit la ora fixalaughing Intr'o perioada in fiecare ora mi se intamplalaughing

| Adyr0 a răspuns:

E la fel de adevarata ca Zana Maseluta.

| anduta160 a răspuns:

Nu e o prostiehee heelaughing

| aangelia a răspuns:

Ce intrebari pui si tu
esti superstitioasa?
atunci da, este adevarat.

| A.be.ce a răspuns:

Cand eram mica ma bucuram de fiecare data cand ma uitam la ceas si era ora fixa, dar este doar o superstitie.

| darkgirl_9581 a răspuns:

Da tu cati ani ai? 5?

Evident ca nu e adevarat, sunt doar superstitii.

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s explică:

Nu sunt superstitioasawinking. A fost o intrebare prosteascahappy ca nu aveam ce facebig grin.

| kid2000 a răspuns:

Hmmm nu stiu exact.depinde daca tu crezi asta pentru ca asa e mai mult ca o superstitie. Dar poate sa fie si adevarata aceasta chestie.Eu una imi place sa cred in chestia asta ca daca nimeresti o ora fixa sau 00:00 ma iubeste cineva:X:X sau la sh un minut ( un blond )hee hee oricum asta e mai mult ca o superstitie, oarecum.