| honex112 a întrebat:

E am ajuns si eu sa ma indragostesc.si ce groaznik plac 2 baieti dar nu stiu cum sa le spun primi 2 sun de la mine din clasa cu unul stau in banca e si parca il plac mai mult pe cel cu care stau in banca dar vreau niste metode de ai spune asta..va rog.dau fundalaughing

Răspuns Câştigător
| JustSomebody a răspuns:

Buna.In primul rand trebuie sa te decizi pe care baiat alegi.Nu te juca cu amandoi pentru ca asta este o treaba murdara. Dupa ca ai ales baiatul potrivit(cum ai spus tu ca il placi pe cel cu care stai in banca)incerca sa te apropii de el din ce in ce mai mult.Stabileste conctactul vizual, zambeste-i mereu si fa-i complimente din cand in cand.Si baietilor le place sa fie flatati.Nu cred ca este cazul sa te arunci direct in bratele lui, deci inceara si propune-i sa va cunoasteti mai binehappy. Poate mai intai veti devenii prieteni si apoi veti forma un cuplu.Multe relatii de dragoste incep prin simple amicii.Fii sincera cu el dar si putin misterioasa ca sa il faci curajoswinking.De obicei baiatul face primul pas deci nu trebuie sa iti faci griji in privinta cuvintelor pe care trebuie sa le folosesti, dar mai este uneori si invers asa ca nu te culca pe o ureche.Totusi,nu te injosi pentru el.Sunt sigura ca te vei descurca.Bye si succeshappy

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Nu te-ai indragostit ai fost uimita de aspectul lor ce pot sa mai zic alege cel mai favorabil portret.

| MyRi a răspuns:

Pai povestesit cu el de mai multe lucruri si la un moment dat ii spui si daca el spune ca nu simte la fel, zambesti si-i spui a meritat sa incerc sper ca asta sa nu ne afecteze cu nimic si ii spui trebuia doar sa stiu daca sentimentul e reciproc