| nikoleta93 a întrebat:

E ceva normal sa faci cu partenerul sex oral?big grin voi ce ziceti?hee hee

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca iti spun, trebuie sa te omor dupa.

| Vizitiul a răspuns:

Sex in gura? O da! E absolut normalwinking.

| Arthur a răspuns:

Cu partenerul nu, cu ceilalti da... big grin

| gingasull a răspuns:

Este normal ca tu sa-i faci lui, iar el tie nu happy, doamne baiatu sa dea limbi in "ceasca "? Bleahhhh. Glumesc, este normal sigur ca da, dar o igiena corespunzatoare, certitudinea ca partenerul nu "umbla" si cu altele, pentru ca exista posibilitatea transmiterii unor boli... In rest, daca ati luat toate aceste masuri, este perfect normal si firesc, ca doar fiecare avem nevoie de cateva momente de placere la intensitate maximahee hee.

| costymaximus a răspuns:

Atita timp cit aceasta actiune porneste din dorinta amindurora este ceva normal.Nu e normal atunci cind iti zice"hai fa suge-o"

Răspuns utilizator avertizat
| Allegria a răspuns:

Eu zic ca e o treaba taaare murdara.
daca va cunoasteti de mult timp, da!
daca nu! GO away!
ce naiba! nu sunteti in filme porno

| realitate a răspuns:

Vai pisi nu doamne fereste nu laughing depinde ce varsta ai! si da este nor ata tinp cat sunteti curati! asa ca spalativa mai mult laughing cu stima si respect am raportat laughing

| buna si nebuna a răspuns:

Da. daca sunteti aman2 de acord.In plus asta se desfasoara in intimitatea voastra si acolo totul este permis, dupa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii cantarea aia? hai duru, duru, duru. cea mai stramta p... a-i c. u?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. doamne ferste. e scarbos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Si nu o sa iti para rau!

| AdrianaSava a răspuns:

Normal este sa faci ce simti ca este in regula sa faci cu partenerul tau. Nu trebuie sa faci sex oral doar pentru ca vrea el sau ti-a spus vreo prietena ca e cool. Si pentru sex oral, ca si pentru sex normal e nevoie sa fi pregatita si sa iti doresti sa faci acest lucru. Altfel...nu va iesi cum iti imaginezi.