| RobyFast a întrebat:

E ceva normal sa imi pierd virginitatea din dragoste adica sa nu o pierd dintr-o simpla aventura, chiar daca am avut posibilitati dar am refuzat din cauza ca eu as dori ca prima data sa fie extrem de speciala, ma refer este normal sa imi doresc asta sau nu conteaza?

Răspuns Câştigător
| DarkMusic a răspuns:

Da este normal si chiar un lucru frumos, adica cred ca acum 1% dintre baieti gandesc asa sincer majoritatea sunt obsedati de sex xD ceea ce nu e tocmai bine.si cum souneai si tu, trebuie sa fie ceva special cu acea persoana speciala :3 ai grija ce faci :3 apropo poza de la avatar ii deruteaza pe unii, deci o parte din oamenii de aici cred ca esti fata xD

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Este absolut normal, si nu numai ca este normal, este foarte bine!
Te felicit pentru gandirea care o ai, asa si trebuie, prima oara din dragoste. happy

| lays a răspuns:

E normal. daca ai sti cate prietene am care si-au pierdut virginitatea din prostie pe la vreo petrecere pentru ca erau ametite de bautura.ca fata nu prea tii la shot-urilaughingsau fete care au facut-o ca sa se razbune pe fostul prieten, sau care pur si simplu au vrut sa scape de "povara" asta.erau virgine si acum regreta amarnic... cel mai bine e sa astepti pana vei intalni baiatul potrivithappybafta:*

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu numai ca este foarte normal, este chiar indicat sa fie asa, asa ca asteapta pana la iubirea adevarata. Numai bine!

| claudiea79 a răspuns:

Da. eu am asteptat pina la 29 de ani. merita. sa astepti pina gasesti persoana care te iubeste si il iubesti. sa merite. daca faci cu oricine si este brutal sau nu iti place o sa iti para rau. trebuie sa ai o amintire frumoasa ar fi bine sa ramii cu el.asteapta pina il gasesti.

| Daiana_1431 a răspuns:

Este foarte normal si e bine ca gandesti in felul asta happy

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Daca toata lumea ar gandi ca tine... Mie mi se pare ca ar trebui sa insemne la fel de mult si pentu fete si pentru baieti acest lucru, si mie personal nu mi se pare o rusine ca un baiat sa fie virgin! Virginitatea ti-o pierzi o singura data indiferent de sex si e un lucru destul de important! Bravo tie!

| luiza a răspuns:

E ceva foarte normal, adica asa ar trebui sa iti pierzi virginitatea cu un om pe care sa il iubesti si sa il cunosti indeajuns incat sa crezi ca merita sa faci pasul asta. Prima noapte de dragoste nu se uita niciodata, deci ar fi bine sa fie speciala.

| RobyFast explică:

Inca ceva sunt baiat, nu-s fata, fata de la avatar e my love si ea vrea sa ne pierdem virginitatea impreuna. dar totusi cand este pregatita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal sa iti doresti asta numai in cazul in care nu te-ai masturbat niciodata.