| JammyBrooks a întrebat:

E ceva rusinos daca o fata cere prietenia unui baiat? Cum ar putea sa ii ceara prietenia? Fara,, vrei sa fi cu mine" ceva mai "altfel"?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu e feloc rusinos. Spune-i ca-l paci. Bafta!

| alex8870 a răspuns:

Cu plăcere!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,deloc.Fa-o asa cum simti, cu cuvintele tale.Este cel mai sigur.Mult noroc.

| Adrianos28 a răspuns:

Nu pentru ca multe alte fete au problema asta spuine ce simti si gata

| milckey16 a răspuns:

Depinde de tip daca face misto si asa nu e cazul sa ii zici dar daca e de treaba spune-i asa mai pe ocolite dar fa-l sa inteleaga.Nu te duci la el "hei te cam plac" ca sa nu te considere o disperata ca nu cred ca esti :* bafta

| Claudia_4756 a răspuns:

laughing spune-i asa. Daca am fi 2 piersici ai vrea sa facem gem?laughingpe bune e tare