| kimmii a întrebat:

E daevarat ca primul sarut nu e intodeauna cel mai reusit? cum a fost al voi primul sarut? ce parere credeti ca a avut partenerul despre asta?

5 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

Da,e adevarat happy Primul meu sarut a fost amuzant, deoarece am dat cap in cap cu el big grin M-am simtit prost, deoarece el mia avusese parte de saruturi, si nah laughing Al doilea primul meu sarut a fost frumos love struck iar acel respectiv baiat a zis ca sarut cu foc :XInsa stii.sunt ocazii cand primul sarut e minunat, deloc nereusit love struck

| Noname1465 a răspuns:

Intr-adevar primul sarut nu este intocmai cel visat.La mine primul sarut a fost pe neasteptate si de vislove struck.M-am lasat pur si simplu dusa de val.Inca si acum dupa 3 ani de la primul sarut suntem impreuna iar el niciodata nu mi-a reprosat nimic

| FrozEenSoul a răspuns:

Primul meu sarut a fost in noaptea de pasti la adevar si provocare... mai vrei detalii?laughing

| Sk8BN a răspuns:

Primul meu sarut a fost pe neasteptate, un prieten a zis fetei de care imi place ca am zis ca o plac la nebiunie si a venit si m-a sarutat, a fost cel mai reusit sarut din viata meablushing

| Laura1402 a răspuns:

Primul meu sarut a fost in clasa a 6a, intr-o excursie cu clasa la adevar si provocare.Am avut noroc ca am picat cu tipul pe care il placeam atunci.laughing