| Marbella188 a întrebat:

E de ajuns sa se termine la tine pe mâna și după sa te ștergi dar doar cu o haina uscata, iar după vreo 30-40 de minute sa mergi la toaletă și să îți schimbi absorbantul(eram in a 4-5a zi de ciclu) dar uiți din greșeală să te speli pe mâini, nu știu sigur daca m-am atins cu mana fara hârtie în/pe vagin, dar mi-e foarte frica sa nu rămân cumva gravida. Pt că nici măcar nu am făcut sex, doar s-a terminat la mine in mana. E posibil?

6 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Nu poți să rămâi gravidă de lao laba... doar dacă îți bagi mâna adânc înăuntru si faci cumva sa ai toată sperma pe degetewinking

| Necunoscut112 a răspuns:

E absolut imposibil. Copiii nu se fac din l*ba.

| Marbella188 explică (pentru Necunoscut112):

Pai da, dar nici daca nu m-am spalat pe maini si m-am sters, mi am schimbat absorbantul? nu a ramas pe mana?

| anonim2533 a răspuns:

Nu draga mea, n-ai de ce sa te temi atata timp cat n-ai bagat degetele in vagin si nu te ai spalat.
Intrebare: de ce l-ai lasa sa se termine in mana ta? Suna ciudat

| Marbella188 explică (pentru anonim2533):

Pai il masturbam si mna, cum si a dat drumu..eu nu mi am luat mana. oare nu exista posibilitatea sa mai fi fost spermatozoizi pe mana? mi-e fricacrying

| StefAlexa98 a răspuns:

Atata timp cat spermatozoizii nu au patruns efectiv in tine nu ai cum sa ramai gravida.