| elasexygagica a întrebat:

E de rau daca un sofer de autobuz/tramvai/tren in timpul traseului are diareee?

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

Nu,e de bine laughing)

8 răspunsuri:
| MissBlonda²º¹² a răspuns:

Bună fată.
Cât timp șoferul nu pute în timpul traseului, nu e nimic rău.
Hai, pa fată. kiss kiss kiss

| Rukhsandra a răspuns:

E rau pentru calatori rolling on the floor)...ca trebuie sa suporte mirosul big grin

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Atata timp cat poarta pampersi pentru adulci si tine geamurile deschise nu e nicio problema

| AnGeL a răspuns:

Da e de rau pentru ca nu poate conduce cu durerile de burta si e de rau si pentru calatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rau al dracu'! S-ar dubla/tripla numarul statiilor. Asta in caz ca nu se scapa in izmene la fiecare semafor. Sa vezi atunci calatorie de vis big grin

| Miranda29 a răspuns:

Ce intrebari idioate mai ai gagico.

| DUTCH a răspuns:

Da, opreşte din minut în minut

| TheAshen a răspuns:

Si la ce te ajuta daca sti?