| ignore a răspuns:

El nu prea e dragut are ochii frumosihappy.

| Barbiiie95 a răspuns:

Simpatic,are ochi frumosi.

| Swallow a răspuns:

Ii ahuennii, iac iteleji?! Ii pizdetz mlea, uiti si roja ari ))

| Swallow a răspuns:

Ii ahuennii, iac iteleji?! Ii pizdetz mlea, uiti si roja ari rolling on the floor

| XK a răspuns:

Putin mai frumos ca dracu laughing

| Karisma a răspuns:

Parca e dragut, dar nu prea

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Zici ca e scos din gunoi.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Are o fata de zici ca si-a luat o lopata in cap

| Chrisstine a răspuns:

Nu !

| FlorinDiablo a răspuns:

Eu daca as fi in locul lui te-as da o mama de bataie sa o tii minte cu ce drept ii pui tu poze pe aici.Lasa ma omu in pace urat frumos cum e el.Tea dat consintamantul sa ii faci publicitate?

| xXx_6966 a răspuns:

Nu conteaza parerile noastre...conteaza parerea ta.

| TVD13 a răspuns:

Nu e dragut deloc...parca ar fi un adolescent dar de vreo 30 de ani...oh si zici ca de abia s-a trezitlaughing)))rolling on the floor)

| aleexuţ a răspuns:

Daca n-ar fi asa urat ar fi chiar frumos

| Anonim_7591 a răspuns:

Da e urat cu spume

| alexutza1183 a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Daca tie iti place, da este dragut pentru tine, iar parerea altora este egala cu 0! succes!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Hidos

| DamiPapucii a răspuns:

Sincer nu nu e frumos

| yomotherfucker a răspuns:

Hmm... atat timp cat ai intrebat si i'l consideri mataluta tongue dragut dawinking

| ingerpufos a răspuns:

Da este dragut dar dc?

| ГЭOPГИ a răspuns:

Foartee frumos! zici ca'i bunicamiu rolling on the floor)))laughing))

| BogdyBogdan a răspuns:

laughing parca e smeagol sa'mi dau palme

| SexyAnon a răspuns:

Sincer?
Părerea mea este că nu :d.
Gusturile nu se discută, dacă tu il placi şi el te place, care ar fi problema noastră?
Dacă sunteţi impreuna, mult succes vă doresc si iubiti-vă mult :*.
O seara placută.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nu prea cred... Thu vezi ce fata arerolling on the floor)))

| NoTime a răspuns:

Dupea mine neelaughing

| aveadrianus2 a răspuns:

Salut! Eu nu pot sa spun( fiind baiat),daca e ff frumos,pare dragut! Depinde cum il vezi u, daca il vezi mai mult decat dragut si te gandesti la el non-stop, inseamna ca il placi! o seara buna

| PCHUltra1 a răspuns:

Nu e deloc dragut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E oribil si aceasta poza s a publicat cam des p TPU nu cred ca stiailaughing

| Lu0o a răspuns:

Pai. imi plac ochii, in rest. sincer eu n'as vb cu el. acum u stii, da' nu conteaza doar exterioru' aia'i clarr!

| JustLulu a răspuns:

Sincer...nu big grin