| lynes a întrebat:

E grea clasa a 7-a?

Răspuns Câştigător
| Anonim134 a răspuns:

Eu am tr in a 8a mie nu mi s`a parut grea am terminat prima pe clasa un pic a fost dificila biologia ca ai multe denumiri de invatat... la mate usorwhistling. istoria mi-a placut mult. in rest bine... chimia e urata' adica mie nu`mi place' [acizi, baze, mendeleev,, piatra vanata, masa moleculara/// cine naiba le-a inventat] hai successmug daca vrei sa stii ce lectii vei face. da'mi mesaj privatsmug

19 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Eu situ ca e cea mai grea dintre cele din scoala generalawinking Fiindca inveti notiuni multe pentru liceu happy

| Barbiiie95 a răspuns:

Nu este grea, numai ca o sa faci in plus chimia si civica.
Mie clasa a7a mi s-a parut cea mai usoara.
Succes la scoala.

| zuzu a răspuns:

Cea mai grea!

| Cosminovici18 a răspuns:

E usora

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Ohoo si inca cumwinking. cantareste o tona imbracata.

Răspuns utilizator avertizat
| EuOO a răspuns:

Se zicea într-un timp că e cea mai grea din gimnaziu, pentru că e anatomia, fizica mult mai grea etc. Dar dacă înveţi, nu e nicio problemă. Trebuie să fi echilibrat/ă.

| Whatthehell66 a răspuns:

Sa ma bei.happy

| sonya69 a răspuns:

Clasa a 7a crede-ma este cea mai frumoasa. O sa vezi ca cei de a 8a o sa stea mai mult cu voi pentru ca nu mai au dupa cine sa se tina. Cat despre invatat...pai da daca sti sa iti fci timp pentru toate totul o sa fie bine.

| 5123fsda a răspuns:

Dai panglica si iti zic

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nustiu si eu trec acum cls a 7a si imi e camfricalaughing...Mai ales ca apar si materii noi...Pa pa si bft!

| albrosie a răspuns:

Nu nu e grea clasa a 7-a dar treabuia sa pui intrebarea asta in sectiunea informati utilitare sau educatie si cultura generala respecta si tu categoriile big grin.

| NikoNik a răspuns:

Salut si eu am trecut acum in a 7 a, si dupa mine nu o sa fie greu,, niste veri mi-au spus ca in a 5 a, si in a 6 a, o sa fie greu, da de la a 7 ea in sus o sa fie usor. Trebuie sa recapitulam tot ce am facut in ani trecuti.

| georginika a răspuns:

Daca inveti, e usoara. Daca nu inveti, e grea.

| Yuliadlke a răspuns:

Hopa,mda,este,pe clasa a 7 -a inveti tot ce o sa faci pe a 8-a. daca inveti nu este greahee hee

| EncoreAbcd a răspuns:

Daca din clasa a 7-a ti se pare greu dar cand o sa fi la liceu?=]] mie generala mi s-a parut destul de ok la liceu a fost un pic mai greu pentru ca sunt mai multe ore materii diferite etc happy

| Ellysssey a răspuns:

Eu trec intr-a 8-a si nu pot sa zic ca a fost usoara rau.s-au adaugat si materii si o sa trebuiasca sa inveti ceva.chimia e usoara la inceput dar apoi devine putin mai dificila la fel si biologia.eu la civica nu am avut o profa buna deci la mine a fost usor. oricum depinde ff mult de profi.eu la chimie am avut o profa super si amuzanta, era si tanara, si colegii mei se bateau sa iasa la tablalaughing. oricum iti doresc succes si bafta intr-a 7-a.o sa vezi ca te descurcibig grin

| Hugo001 a răspuns:

Mai sincer nu e grea.trebuie doar sa inveti. dar asa se spune ca a7a e cea mai grea clasa.nu cred.eu trec a8a si nu mi s-a parut deloc grea a7a.eu am invatat si a fost ok. fundita?batting eyelashes

| Eu_7189 a răspuns:

Mda.e cam dificila ca inveti lucruri noi si ai si mai multe materiwinking.BF!

Întrebări similare