| KattyKatt230399 a întrebat:

E greu sa ma dezvirginez? Adica sunt sanse sa nu mai fiu daca prietenul meu a incercat doar putin apoi eu m-am ferit. Nu am simtit sa ma doara dar totusi vreau sa ma asigur. Multumesc )

4 răspunsuri:
| Ezeru a răspuns:

Himenul se afla fix la intrarea in vagin. Daca te-a penetrat te-a dezvirginat, dar daca spui ca nu ai simtit nimic poate doar te-a atins... Este foarte usor sa te dezvirginezi, dupa prima penetrare ti-ai pierdut virginitateawinking ( la fete ).

| mihai69 a răspuns:

Nu e greu, deja ai făcut-o!

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns:

Felicitari, bine ai venit in minunata lume a cu... oamenilor mari.