| ForeverWarrior a întrebat:

E important pentru o fata ca prietenul ei sa fie inalt? gen 190cm.

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca inaltimea conteaza asa mult intr-o relatie

| DAC a răspuns:

Nu putem generaliza noi, asta depinde de fiecare fata.
Eu de exemplu, nu as putea sta cu un baiat mai scund ca mine, si sa nu mi-o iei in nume de rau, dar nici nu m-as uita la el, adica mi s-ar parea penibil.
Daca ar avea 1.90 nu as avea nimic impotriva, probabil m-ar deranja putin daca as avea 1.50-1.60
Se spune ca nu conteaza inaltimea daca iubesti persoana respectiva, zic ei pe aici pe sus, dar oare cati si respecta asta?
Enjoy!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bineinteles, mie nu mi-ar placea sa car scaunelul dupa mine ca e el pitic sau sa renunt la tocuri din cauza unui pitic.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mincinosilor, odata in viata macar sa nu ma fiti ipocriti! Sa fim sincer ca chestia cu sufletul e de adormit copii, daca ati fi pusi in fata faptului implinit ati fugi mancand pamantul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol? dacă tu ai 1.60 şi el 1.90... de fapt, iubirea e indiferent de înalţime, sex, religie etc.
Dacă ţie îţi place, ce contează părerea altora.

| Vix999 a răspuns:

Pentru mine personal conteaza sa fie mai inalt ca mine.
Dar nu e regula general valabila.

| SongokuJR a răspuns:

Stai calm...o fata te place pentru ce ai tu in interior nu exterior si dacă chiar te place nu contează ce înălțime ai. Oricum sunt la fete pe lumea astaa.Deci stai calmhappy

| SecretLady91523 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea....cat timp ne place, ne place si gatabig grin In general la noi conteaza mai mult caracterul decat aspectul.batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Nu, nu conteaza.Cat timp se iubesc nu are nici o treaba.Cine te place, te place asa cum esti, indiferent de varsta, culoare sau marime.

| SoloPC a răspuns:

Daca e mai inalt decat tine da.

| Deknar a răspuns:

Nu inteleg de ce ar fi. Daca il place il place asa cum e.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Sincer mie imi plac baieti un pic mai micuti de inaltime. sunt si eu micuta. dar nu ma deranjeaza daca e putin mai inalt. dar daca e f inalt nu ne sta bine. deci eu sunt fan baieti micuti.

| MissWhite a răspuns:

Nu conteaza inaltimea. Ci sufletul.

| Mikii193 a răspuns:

Nu, nu este important. Cel mai important este să se iubească reciproc.

| Radu2001 a răspuns:

Depinde de cat de pretentioasa e ea... Dar in mod normal nu ar trebui sa conteze... Atata timp cat se iubesc

| PrintesaTaMicutule a răspuns:

Nu conteaza inaltimea celui iubit! Daca il iubesti, il iubesti pentru cea ce este, nu pentru inaltimea lui. Sper ca te-am ajutat!