| pufilici1999 a întrebat:

E in clasa mea un baiat de care imi place...nu stiu cum sa fiu cu el... vreau niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| zuzuliana a răspuns:

Pai intra mai mult cu el in conversatie... daca in caz nu se descucarca la o materie ajutal u daca stii...sau daca u nu te descurci cerei ajutorul...cand meregeti acas fa cumva sa mergeti impreuna...adica intreaba-l daca mere acasa si zi ca meri si u in zona aia pana la (o pritena, magazin etc. gsesty u un motiv) propune clasei sa faceti o excursie... daca nu in cel mai rau caz...sa mergeti de 1 Mai la iarba verde...in excursie va putiti apropia foarte mult deoarece sunteti mult mai libertini...atunci ai marea sansa de a fi cu el...deoarece puteti vb mai multe ...sau propune clasei sa faceti o discote intr-o vineri dupa ore...ar fi bine si asa pentru ca e o atmosfera foarte fain de filtrat...cu siguranta o sa fie si melodi lente... si o sa te cheme sa dansezi cu el...iti dosresc MULT SUCCES kiss

2 răspunsuri:
| alina88 a răspuns:

Pai...comportate cu el cat mai dulce, pune-l la incercare sa intelegi cam ce crede despre tine, cand il vezi singurel du-te si vorbestei... apoi spune-i ce-ti spune tie inima... daca iti place cu adevarat de el.cand vei fi fata-n fata cu el vei sti ce sa-i spui.SUCCES.

| eumi a răspuns:

PUFILIIIIIIIIIIIICI MA SPERII!