| Granyeet a întrebat:

E necesar sa ramai loial in "talking stage"?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta ar trebui sa stii tu cel mai bine, ca de vrei o relatie serioasa si loiala, atunci acorzi seriozitate si loialitate.

Daca vrei doar flirt ieftin, atunci nu te alegi cu nimic, fiindca doar vorbind in stanga si dreapta nu rezolvi nimic, fetele isi dau seama ca nu esti un om pe care pot conta si iti dau papucii.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă chiar vrei ceva serios, da, ar trebui să fi loial. Dacă nu, poți să mai vorbești și cu altele.