| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca a doua oara dupa ce faci sex sati mai kurga singe?

4 răspunsuri:
| Maaryyneelaa a răspuns:

Da se intampla deseori, sunt cazuri in care prima data nu curge deloc, si apoi se intampla sa curga de cateva ori! Nu-ti face nicio grija in privinta asta ca nu-i nicio problema! E absolut normal!:*

| anonim_4396 explică (pentru Maaryyneelaa):

Uneori ma cam tem prima data cand am avut relati m-a durut foarte tare si singe mia kurs si cand am avut a doua oara tot ma cam durut si singe si m-am speriat, dar a 3oara tot poate sa ma doara?

| Maaryyneelaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde si cat de excitata esti dar cunosc si persoane care le-au d urut destul de rau ceva timp,dar asta va trece in timp, depinde si cat de mult esti excitata si cu timpul te vei simti altfel! Este absolut normal sa ai dureri si sangerari, asta difera de la persoana la persoana, adica sunt persoane care nu sangereaza deloc, dar si persoane care sangereaza de cateva ori si au si dureri o perioada! Daca vrei putem vorbi mai multe lucruri prin mesaje:*

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Da, este destul de "normal" dacă prima dată nu s-a rupt complet himenul!