| AnonimMareMareMare a întrebat:

E normal ca atunci cand sunt in picioare sa fie penisul mare iar apoi cand ma asez jos sa intre mai inauntru cum ar veni?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cand barbatul sta in picioare ligamentele care sustin penisul se intind intr-o anumita masura si astfel penisul aparent se lungeste. Insa in momentul in care corpul ajunge in pozitia asezat in fund sau pozitia culcat, ligamentele de sustinere a penisului se relaxeaza si intr-o anumita masura renisul este retras in interiorul corpului. Este posibil in cazul in care exista, ca si stratul de grasime sa aiba o parte de vina.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dacă e mare, mare, mare, ca numele tău anonim.

| RoCkKiD a răspuns:

Daca vrei sa ramana la fel de mare trebuie sa dai jos cateva kilograme.

| saresipiper a răspuns:

In fund?

| Ovidadaudinbuci223 a răspuns:

Ai o malformatie f grava du-te la medic nu vreau sa te sperii dar vr sa ai grija de tine
cu drag ovidadaudinbuci233 :*

| nustiusaraspund a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctor. e grav. stiu un psihiatru bun. funda.