| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca un baiat de 19 ani sa aiba in penis de 10-11 cm?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, mai poti tăia din el? îl poti finisa? Ce intrebări sunt astea? Esti om serios sau ce.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, sunt si barbati care au un organ atat de mic, da este posibil, asta este mostenirea ta genetica pe linia tatalui.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca NU deoarece la varsta ta probabil ca dezvoltarea organismului tau a luat sfarsit. Penisul unui barbat matur in stare erecta in mod normal are o lungime medie de circa 13-14 cm. Va trebui sa te multumesti cu ceea ce esti dotat fiindca deocamdata marimea penisului nu poate fi modificata nici chirurgical nici prin asa numitele medicamente/solutii, minune. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Marimea de care vorbesti este cam mica pentru un baiat de 19 ani.

| Felys a răspuns:

Intreaba fetele cu care mergi daca sunt multumite si daca stau cu tine mai mult timp si vei afla raspunsul