| barbie5 a întrebat:

E normal daca am 16 ani, si nu m-am sarutat niciodata, omg 16 ani, si cind ma gindesc la altii ca se intilnesc d epe la 14
forever alonesad

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chocolateangeeeel a răspuns:

Stii la prima vedere pentru unii este amuzant,dar crede-ma este mai bine asa:* Decat sa suferi dupa toti profitorii, decat sa te superi, mai bine vezi-ti de adolescenta ca ai timp de toate:* Stai linistita vei avea parte de toata fericirea din lume, crede-ma este super asa! Nu te necaji!

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Unii se saruta de la gradinita dar nu asta e problema. Te saruti cand simti ca ai cu cine, nu doar asa pentru a fi in rand cu lumea. Cunosc la facultate fete care nu s-au sarutat niciodata si sunt foarte de treaba si dragute.

| oanaoana23 a răspuns:

Fiecare isi dezvolta viata amorasa in ritmul lui. nu trebuie sa disperi. cunosc persoane care au 20 si nu au sarutat pe nimeni. mare lucru! asteapta persoana potrivita, ca ai timp sa te pupi de sa nu ai aer

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Hai fato la mine acasa,facem o seara frumoasa, sa facem sex pe pervaz, si ajungem la extaz!

| Gabrielabmg a răspuns:

Nu e importanta varsta oh go on conteaza sa faci cu cineva care merita ca sa nu iti para rauwinking prima oara e cel mai frumos love struck crede-ma si eu am tot 16 ani si de craciun am avut si eu aceasta experienta pentru prima data si acum regret ca am facut asta fiindca baiatul ala nu stie ce inseamna sa fii cu o singura fata laughing Ps:la mine a doua oara a fost cel mai frumos love struck erau sentimente la mijlochee hee

| Zizeonaga a răspuns:

Ma gindeam si eu mereu la asa intrebare... primul meu sarut a fost pe neasteptate si a fost foarete placut. nu il pot uita daca as da timpul inapot as vrea sa il kontinui