| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa iti curga sange dupa terminarea actului sexual? adica dupa ce ai facut sex in urmatoarele zile?(fiind primul act sexual)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prima dada da dar dupa aia nu e normal

| Zenithf a răspuns:

Normal este sa curga sange doar in primele 5 min de la ruperea himenului. Dar se poate sa dureze si mai mult, pentru ca si himenul este diferit de la persoana la persoana, si actul sexual se poate ca a fost mai sau ca nu ai fost incalzita cum trebuie. thinking

| jolie a răspuns:

Depinde sunt fete care le curge doar putin cand se rupe himenul sunt fete care le curge cateva zile depinde de himen de felul in care ai fost penetrata etc stai linistita ca nu ai patit nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate tea **** ala prea tare laughing