| anonim_4396 a întrebat:

E normal sate exciti cand vezi picioarele unei femei?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uneori da,depinde mult si de lungimea fustei,de felul in care se misca ea,de tot felul de amanunte care iti ating tie o coarda sensibila si iti incita imaginatia.
O fusta putin deasupra genunchilor e o invitatie sa admiri glezna subtire,incheietura din spatele genunchiului si o alunecare a gandului spre ce se ascunde putin mai sus...
Esti un observator fin al naturii feminine, daca ti se intampla lucrul asta, sa cauti si sa citesti "Patul lui Procust" de Camil Petrescu.

| Narcis2007 a răspuns:

Cred ca da

| Luzii a răspuns (pentru Narcis2007):

Eu sincer zic ca nu e normal pentru un barbat sa se excite doar daca vede niste picioare daca vede piza ce face isi da drumu?

| rony a răspuns:

Normal ca se pune intrebarea...ce parte a picioarelor vezi.Mai departe las imaginatia ta sa-si fac de cap.

| Florentin_6875 a răspuns:

Eu zic ca te duce gandu, si e normal sa iti urce privirea de la picioare la..., nu cred ca stai cu ochii pe gleznele ei.