| adrian88_9398 a întrebat:

E o fata cu mine in clasa si avem net amandoi.Am bagat-o in lista mea de mess, si mi-a dat accept.Am vorbit o vreme(1 saptamana, rar) si apoi mi-a dat ignor si ma sters din lista ei. Ei ii placea de mine mai de mult, dar acum nu stiu. Cate odata intr-o zi se comporta frumos cu mine, iar cate odata nu. Oare ma place?

2 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Ia vezi...

| mady_1396 a răspuns:

Foarte posibil. Poate ti-a dat ignore pentru ca nu stia ce sa vorbeasca. Intreab-o asa, din intamplare "de ce nu mai intri pe mess">