| anonimul0826 a întrebat:

E o fata de care imi place am vazut-o de cateva ori pe holurile liceului cum sa ma bag in seama cu ia da s anul ma fac de ras astept idei

7 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Ai putea pentru inceput sa o saluti, sa o intrebi ceva laughing sa ii atragi atentia intr-un fel. Poate daca ai avea prieteni comuni cu ea, ar fi mai usor. Succes!

| anonimul0826 explică (pentru dulcykaLy):

Am o fata cu care am fost si in generala si este cu ea in clasa poate pot vb cu ea sa-mi fac cunostiinta

| dulcykaLy a răspuns (pentru anonimul0826):

Asa ar fi cel mai usor, ca sa ajungi sa vorbesti cu ea. happy

| anonimul0826 explică (pentru dulcykaLy):

Da sa ved cum intru in vorba cu fata asta pe care o cunosc ca sta merau cu prieteni ei si nu vreau sa stea aia sa asculte vreau sa vb numa cu ea mai reusesc dimineat cand pic cu ia in microbuz si stau cu ia in statie si ii atsept colega de clasa dar mai rar

| dulcykaLy a răspuns (pentru anonimul0826):

Pai bafta atunci. happy

| anonimul0826 explică (pentru dulcykaLy):

Ok mersi

| ClaudiaAmbrus a răspuns:

Pai intra in vorba cu ea si daca te baga putin in seama atunci nu sari repede cu lucruri de genu': ma placi? Lasa ca totul sa decurga normal, spune-i glume, fa-o sa rada, sa se simta bine in preajma ta. nu fi enervant si nu o stresa. ai rabdare... poate se aprinde o ''scanteie''laughing. daca nu vrea sa vorbeasca cu tine asta e. cand vezi ca are probleme sau e mai trista du-te si intreab-o : ''te pot ajuta '' sau ceva. asa poate incepe sa vorbeasca cu tine. sper ca am fost de folos. funda?:O3 si succesbig grin