| anonim_4396 a întrebat:

E o fata, ea zice ca nu ma mai iubeste si totusi nu arata ca nu ar faceo... oricum, cand ii spun ca o iubesc ea imi zambeste chiar daca are pe alt cine-va credeti ca ma mai iubeste si se joaca cu mine sa vada daca ma lupt pentru ea sau nu mai are nici o treaba cu mine? sad

Răspuns Câştigător
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
Pai poate ca te iubeste dar nu vrea sa-ti spuna,poate ca in trecut a suferit din cauza ta si atunci ii este frica sa mai aiba vreo relatie cu tine in cazul asta trebuie sa-i arati ca o poti proteja si poarta-te frumos cu ea si atunci poate va renunta si ea la aceea frica interioara si-ti va spune ca te iubeste. Daca spui ca zambeste cand ii spui ca o iubesti inseamna ca inca nu te-a uitat si ca inca mai simte ceva pentru tine, daca te-ar fi ignorat cand ii spuneai asta atunci era nasol, dar in cazul asta daca esti atent ai sanse sa o recuceresti.Si poate ca sta cu altcineva pentru ca incearca sa te uite pe tine.happy
Sper ca te-am ajutatwinking

5 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Te iubeste si vrea sa lupti pentru ea

| Virkno a răspuns:

Bai si eu cred cam la fel ca te iubeste si se joaca cu tine sa vada daca esti capabil sa lupti pentru ea si chestii din astea te pune la incercare, sa vada cat timp rezisti, oricum du-te si vb cu ea si spune-i ca vrei sa fi cu ea daca tot o placi asa mult si daca ai si ceva curaj. Daca are pe altcineva atunci e o problema dar n-are nimic ca daca nul cunosti pe ala poti sa te dai bine pe langa ea.

| SecretLover10 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste, dar te pune la incercare sa vada daca o iubesti cu adevarat.Arata-i ca tii ff mult la ea si e speciala pentru tine.mai fai un cadou din cand in cand si atunci iti va spune si ea ca te iubeste si poartate ff frumos cu ea.Bafta. Funda?

| RaZ4Ing a răspuns:

Cred ca te iubeste si se joaca cu tine.

| JoeyRush a răspuns:

Ms mult,mi-ati luminat ziua,asa credeam si eu, ca se joaca cu mine dar ŁīĸēÃĐŕēāϻ are dreptate sad am facut-o sa sufere odata si imi pare rau, mersi ca mi-ati aratat calea cea buna happy