| AlinElle89 a întrebat:

E o intrebare prosteasc laughing, multi/multe ma vor injura. Dar cum pot sa-l faci pe un baiat sa fie in al 9cer, sa-i oferi un sex oral de nota 10+ happy?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-i oferi tu? Cât te plătește?
Chiar te înjosești! Dacă te iubește, trebuie să te respecte nu să te supună la perversiuni sexuale (deși tu dai semne că ești de acord cu ele). Ce mai urmează? Sexul anal?
Maturizează-te, nu permite niciodată să fii bătaia de joc a unui bărbat cât de mult l-ai iubi!
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Hai ca iti explic eulove struck trebuie doar sa folosesti imaginatialove struck, eu masezi usor, tandru, fin, incepi mai intai cu cateva sarutari tandrei, eu mangai, i-o lingi, si apoi usor si cu multa grija o bagi in gurita, ai grija sa nu il ranesti cu dintii, penisul e foarte sensibil, si faci miscari tandre si lascive de du-te-vino, si il vei aduce pe culmiile placeriilove strucklove strucklove struck trebuie multa grija si rabdare love strucklove strucklove struck sa fi foarte tandra kiss bafta love struck sa ne spui cum a fostlove struck

| virusake a răspuns:

Fiecarea cu placerile lui. laughing Vezi ce ii place si pe aia pune accentul. big grin

Legiuitoareo, de ce esti asa inversunata? E treaba fiecaruia ce face, fiecare are o alta limita pentru acea "injosire".

Culmea e ca sexul oral nu e o caracteristica a adolescentilor, deci nu vad de ce s-ar "maturiza", cum spui tu.
Pa, pa.

| Annd a răspuns:

Ella ne face si un porno, din cuvinte laughing

| express11 a răspuns:

O intrebare prosteasca! atat te duce mintea, asa intrebi!

| fello18 a răspuns:

Asta eraaaaaaaaaa cu toate intrebarile tale legate de sexu oral laughing
insfarsit o logicaaa laughing pai ca sa fie de nota 10 nu cred ca ajunge doar sexul oral... inseamna sa iei tu initiativa, sa il arunci in pat sa ii desfaci excital tare, fii perversa... muscal laughing
oricum va fi, el va fi in al 9-lea cer, so dont worry tongue
cius

| ksuper31 a răspuns:

Cati ani ai?:O:O

| crunkkid a răspuns:

Asta ar fi o idee buna, dar uneori nu totul se refera la sex oralwinking.