| anonim_4396 a întrebat:

E o poveste cam lunga... dar trec la subiect...am fost impreuna 8 zile... iar azi m-am intalnit cu el...intamplator...ma salutat si a plecat... dupa care ne-am intalnit iar...si parca nici nu as fi fost acolo...eu acum ce sa fac...ca tin la el? dar cum as putea sa-l fac sa regrete?

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Si petru 8 zile cat ai fost cu el. vrei sa-l vezi zvarcolinduse in chinuri? 8 zile intr-o relatie este egal cu zero. Zi merci ca te-a si salutat.aaa.sau vroiai sa te salute de cate ori te vede pe zi? Eu zic sa o lasi balta.Sau vrei sa regrete toata viata alea 8 zilehee hee?

| anaid a răspuns:

Cand am citit prima data am crezut ca e scris de mine laughingam patit exact ca tine numai ca norocul meu a fost ca mie nu imi pasa de el si cand mi-am dat seama ca am fost cu el asa de caterinca si tot el mi-a dat papucii nu m`am putut opri din ras o ora intreagalaughingsi acum de fiecare data cand imi aduc aminte de aceasta intamplare stupida nu ma pot abtine sa nu rad.
Sper ca intr-o buna zi sa iti dai si tu seama ca nu merita osteneala sau de fapt nu sper...sunt sigura de astawinking

| anaid a răspuns:

Linda ai dreptatewinkingasa o sa se intample dar atunci o sa fie pe deplin satisfacuta de situatie.Si iti dai seama ca daca ea nu o sa mai simta nimic pentru el nu o sa-i pese de asta...nu?

| Linda a răspuns:

Doar cand intr-adevar nu iti mai pasa de el, s-ar putea sa simta el ceva pentru tine.

| deiutza_9183 a răspuns:

Ingnoral si gata
sau ar mai fi o posibilitate dar nu stiu daca vei reusi sa-l faci sa se indragosteasca de tine si apoi un picior in fund sai dai
oricum nu te merita si 8 zile nu cred ca ti la el...asta nu mai tu poti sti
bafta oricum

| machupicchu a răspuns:

"Jocul" asta este pierdut. Renunta la el...
Data viitoare, la urmatorul "joc" vei prierde iar, daca vei accepta "repede" si cu "usurinta" sa petreci cu."X". o zi., doua, sau opt, zece, etc... Vei fi doar un numar pe lista colectionarilor amatori de faima de "masculi feroce"...
Daca te ajuta cu ceva...iti precizez ca astfel de "elemente" nu se pot numi barbati, ci "animale" cu nevoi psiho-sexuale.pe care ar trebui sa le ocolesti...
Pe individul la care faci referire, ar trebui nici sa nu-l mai vezi(psihic, cu puterea mintii tale) chiar daca este prezent sau nu. sa consideri ca nu exista... pentru tine. Succes si multa retinere pe viitor pentru tot ceea ce inseamna relatiile...

| unuzero a răspuns:

Si eu am fost 8 zile (acum un an). mi-a placut foarte mult! acum... abia astept sa vina iar. sa vezi ce am sa ma bucur cand seful imi va spune: "concediu placut"!( iar in gandul lui: "sa vezi ce ai sa regreti cand te intorci la birou!")

| krina55 a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie sa faci nimic ca sa regrete,,,,,,,,, 8 zile e un termen foarte mik,,,,,,,,,, asa ca lasa-l ca nu merita