| perversa098 a întrebat:

E o rusine daca nu mai esti virgina cand te casatoresti? Adica o fata care sa casatoreste si nu mai e virgina de multi ani, ar trebui sa se rusineze fata de sotul ei?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,decat daca e religios, limitat in gandire

| corbulalbrosu a răspuns:

NU este deloc rusinos sa-ti incepi viata sexuala inainte de casatorie. Mai ales acum in aceste zile cand fetele se marita din ce in ce mai tarziu, dupa terminate facultatii sau a studiilor postliceale. In concluzie iti poti incepe viata sexuala cu mult inainte de a te marita. SanatatE!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Fata de asta nu ar trebui sa se rusineze, doar in cazul in care e musulmana, ar trebui sa se rusineze daca a avut peste 10 parteneri sexuali.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nicidecum. Nu mai traim pe vremea bunicii cand era ceva rusinos si nu se tolera inceperea vietii sexuale inainte de noaptea nuntii cu proaspatul mire. Acum ramane la alegerea fiecareia cand vrea sa si piarda virginitatea si nu mai e aspru judecata femeia care decide sa faca sex premarital fie si cu mai multi parteneri din relatiile anterioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,normal.Mai mare rușine de atât nu se poate.Care ar mai fi farmecul nopții nunții fără puțin sânge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii si tu o chestie. DOAR pateticii aia ratati, vor virgine. Un singur motiv. Nu vor sa fie comparati cu altii inaintea lor. Asa se pot da si ei mari ca 2 minute inseamna "wow" cand vine vorba de sex. Asta e toata "smecheria" la mijloc.