| gingergirl1 a întrebat:

E ok ca la 13(aproape 14laughing sa nu ai iubit? Pe bune,acum vad ca e chiar la moda!
Mi-a placut de multi baieti, unora le-a placut si lor de mine! dar nu am fost niciodata cu unul din eitongue
Dar ma simt naspa! Aproape toti prietenii mei sunt cuplati numai eu nu! Bine...acum si eu sunt mai rusinoasa,stau mai mult cu fetele, si...sunt de acord ca baiatul sa faca primul pas!happy
Decii...e ok sau nu? mai e cineva in cazul meulaughing
P.S:Nu vreau raspunsuri gen:"lasa baietii si pune mana pe carte...etc!" pentru ca invat bine la scoala!winking

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este foarte bine că nu ai prieten, după 18 ani ai tot timpul din lume să vezi ce înseamnă un prieten.
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

E ok sa nu ai iubit la 13-14 ani, ai tot timpul din lume de acum inainte...

Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns:

Pai chiar e la moda, asta e generatia. Dar nu te lua dupa altii, majoritatea chiar incearca sa rezolve asta. Zboara din floare in flore ca sa fie pe placut tuturor.

E foarte normal sa fii singur, pana la urma ai 14 ani.

| Felys a răspuns:

Ai timp toata viata sa iti faci iubiti,sa te mariti,de ce ar trebui sa faci lucrul asta de foarte tanara,doar asa ca sa fi ca restul,eu zic ca e perfect ca nu ai avut inca pe nimeni, si e bine sa mai stai asa macar pana la liceu, nu ai pierdut absolut nimic ca nu ai avut iubit, din contra, ai putut sa te concentrezi asupra invataturii si asta e un lucru de apreciat

| AleXisAleXis a răspuns:

Este cev foarte normal. Mai asteapta macar pana la 16 ani. Fi sigura ca nu ai nimic de pierdut daca astepti tongue stai linistita, esti normala laughing

| andreiush25 a răspuns:

Vedeti-va in pana mea de copilarie si incetati cu prostiile astea..ca o sa aveti timp cocalari plini de bani mai incolo...(facepalm)

| Schatzyyyyy a răspuns:

E foarte ok, nu este neaparat sa ai iubit doar pentru ca asa e la moda! Asteapta pana vei gasi o persoana potrivita, o persoana cu, care crezi tu ca vei putea avea o relatie, si nu o aventura

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Nu inseamna ca daca e moda e si bine pentru tine.

| SisMusic a răspuns:

Nu e nimic daca la varsta ta nu ai un prieten totusi nu o sa iti scada reputatia in grupul de prieteni daca nu ai un iubit... Cel mai bine ar trebui sa iti astepti dragostea adevarata si nu asculti ceia ce zic oameni din jurul tau!winking
Bafta in contuniare!happy

| YoMsG a răspuns:

E prea devreme

| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

Am 15 ani si nu am avut prieten. e totul ok depinde de fiecare
si in plus nu trebuie sa ai prieten la 14 ani doar daca e la moda
inima iti va spune cand e momentul oricum timpul soseste la toti
si primul pas nu trebuie facut doar de baiat, trebuie si fata sa progreseze un pic

| WhiteChocolateTEO a răspuns:

Si eu trec prin exact aceeasi situatie.Nu stiu ce raspuns sa-ti dau pentru ca si eu il caut...mult noroc(si eu am nevoie)sad

| Adrianaa15 a răspuns:

SI eu am 15 ani, si nu am avut un prieten pana acum. SUnt de acord cu tine, si mie mi se intampla la fel. Sincer respect fetele astea care nu se aventureaza in orice relatie, ci asteapta pe cineva care chiar sa o iubeasca si sa ii ajunga la inima foarte repede. Deci ai grija pe cine alegi. Nu te grabi ai o viata intraga la dispozitie :*

| Edward178 a răspuns:

Mai asteapta, in timp o sa vezi ca nu prea ai prieteni destepti...